Марія Воробець: Ти є: есей

imagerЗаперечувати власну Божественність однаково, що заперечувати своє існування. Якби тебе не було, ти б не міг спостерігати за всім, що навколо. В оці спостерігача те, що ти створив для себе, щоб пізнати різні стани буття.

Ти є в любому випадку, в любий час, в любому просторі. Ти спостерігаєш сни, в яких ти перебуваєш в різних світах, переживаєш різні стани твоїх тіл по мірі пізнання. Все що відбувається навколо тебе і є ти, ти ненароджений, ти той хто є насправді.

Ти – це той імпульс життя, який не виник і не може зникнути, тому що він Є завжди. Ти первородна основа буття. Ти – ОКО БОГА, яке само по собі є Блаженством всього. Твій природній стан – Блаженство, воно всюди і завжди в тобі. Воно знаходиться в тобі як Життя навіть тоді, коли розум заганяє тебе в найскладніші для уяви певного стану випробування. Твоя основа Дивиться крізь всі твої втілення і радіє всім пізнанням всіх реальностей. Твоя Божественна Основа завжди перебуває в Радості, Блаженстві, Рівновазі! Твоя Основа – це Твоє Життя, Твоє Істинне Буття, Твій Потенціал, який завжди Є і ніколи не вичерпається, Бо Він є Бог! Твоя Основа – це Ти Сам, Той, Хто НЕ НАРОДЖЕНИЙ, НЕ ВБИТИЙ, ТОЙ, КОГО В ТЕБЕ НІХТО НЕ МОЖЕ ВІДІБРАТИ! ТВОЯ ОСНОВА – ЦЕ ВІЧНІСТЬ БУТТЯ! А вже яке буття – залежить знову від тебе, від твого вибору!

Будь СОБОЮ – БУДЬ САМИМ ЖИТТЯМ, ВІЧНО ГОРЯЩИМ, ВІЧНИМ РУХОМ, ВІЧНОЮ ТВОРЧІСТЮ, ВІЧНОЮ ПЕРСПЕКТИВОЮ, ВІЧНИМ ПРОЦЕСОМ РОЗКРИТТЯ БОЖЕСТВЕННОГО ПОТЕНЦІАЛУ В ТОБІ! Тоді ти перебуватимеш в Блаженстві завжди, будеш усвідомлено приймати все і всіх, кого зустрічаєш на своєму життєвому шляху. Будеш усвідомлювати, що Ближній – такий же Божественний потенціал, як ти і в тебе не виникне сумніву про Божественність Ближнього, таким чином не може й зародитись розбалансованого відношення – гніву до ближнього! Будь САМИМ БУТТЯМ! БУДЬ СОБОЮ!

P.S. Наша Божественність — це Єдине що ми маємо, те, що забрати у нас неможиво. Це Єдине, що МИ СОБОЮ ЯВЛЯЄМО! Єдине, що Живе НАШИМ ЖИТТЯМ!

З Любовью, Марія Воробець.

01.08.2014

Детали Марія Воробець

У мене нема біографії, як Творець я народжуюсь в миті, просто Перебуваю в Присутності.

Добавить комментарий