Марія Воробець: Таки Рай

a_9a43cadbВигнання з Раю — забуття, вхід в вивернуте сприйняття. Бог — це все що є, а вивернуте сприйняття — це розділення. Але саме завдяки вивернутому сприняттю свідомість ідентифікувала себе, інакше кажучи пізнала самість, індивідуальність об»єкту зсередини. Разом з тим ніхто душу не виганяв з Єдності, це так званий експеримент Духу, в якому точка сприйняття відчуває себе відділеною від навколишнього, а отже від першопричини. Таке випробування дає змогу відчути, визначити чи можливе Творіння без Творця і чи Творець можливий без Творіння. Творець завдяки Творінню пізнає себе і Творіння пізнавши себе — пізнає Творця.
А ось як це відбувалось — відбувається — історія відкриватиметься для людського сприйняття. Цікава історія, яка також є статикою, тому що те що відбулось, матеріалізувалось — минуле), а минуле вже є і нікуди від нас не ділось, отже всередині нас. Всіх людей. Тільки забуття — вивернуте сприйняття не дає змогу згадати чим-ким людина є.

Сама думка – минула, тому що вона виникла з причини, а причина завжди в минулому. Тому люба думка ілюзорна, вона виникає з минулого. Отже все, що виникло з причини не може бути дійсністю, дійсніть в несотворенному, вона те що є.

Ось пізнавши стан розділення, сутність осутнилась і Творіння почалось сприйматись як те, що існує поза сутністю, що й породило БАЖАННЯ, тобто вигнання. Сутність забажала того, що знаходиться за її межами. З цього почав здійснюватись експеримент, який називається наш всесвіт. І творення його поступово і одночасно прийшло до найцікавішої реальності — нашої сонячної системи, і Землі.

Звідси – все що за межами нас – досягається важкою працею, тому людина почала просити Бога. Погоня за своїм хвостом продовжується десятки (остаточне забуття першоджерела) тисяч років.

Людство прийме свою всюдисущність – вийде за рамки обмежень і усвідомить що нічого нема за межами неї. А отже нічого бажати. Все в ній. Саме це є Досконалим Станом Свідомості, Станом Творця. А коли нічого бажати – відбувається Чиста Творчість, РАЙ! З чого починається Рай? – з Подяки за Творіння, тобто з всього Творіння, всього що Є, тобто з Самого Творця. Все що Є і Є Творцем. АМІНЬ

11.11.2015XwRisVBplPk

 

 

 

Детали Марія Воробець

У мене нема біографії, як Творець я народжуюсь в миті, просто Перебуваю в Присутності.

Добавить комментарий