Марія Воробець: У нас все є

_MG_2377У НАС ВСЕ Є!

Людина завжди знаходиться в пошуку чогось, що їй не вистачає, прагне знайти чи придбати якусь річ, стати кимось, ким на її думку вона не є, потрапити кудись, де їй здається більш комфортно. Шукає знань, які допоможуть їй осягнути відповіді на запитання, що завжди виникають в її голові. Тратить час і здоров’я на пошуки ліків, які на її думку допоможуть подолати той чи інший недуг. Тобто людина знаходиться в стані незадоволення тим, що в неї є.
До чого приводить таке незадоволення? Що таке задоволення?

Стан ЗАДОВОЛЕННЯ – це стан повного Достатку, стан, в якому людині нічого не треба, в цьому стані у неї Є все. Отже такий стан є станом перебування в цілісності, наповненості. В такому стані людина відчуває себе щасливою, а отже – здоровою, сильною, вдячною, тобто в єдності з усім творінням. Стан задоволення включає в себе повноту Творіння Бога, в ньому знаходяться, тобто перебувають всі якості вселенського розуму, стан єдності з усім.

« Не піклуйся про день завтрашній…» — казав Ісус. Що мав на увазі Христос? Що таке завтра?
Завтра – майбутній стан. Як ви можете перебувати в стані задоволення, якщо ви шукаєте той стан, в якому будете перебувати завтра? Завтра ніколи не наступить в задоволенні, якщо теперішній ваш стан не буде таким. А стан цього моменту, в якому ви проживаєте завжди є! Більше нічого не існує крім того моменту, в якому ви знаходитесь. Людина, яка не живе в теперішньому моменті, тобто зараз – зовсім не знає, що таке життя, тому що завжди відкладає цей момент кудись, оминає його, не приймає. А не приймати цей момент означає не приймати саме життя. Таке сприйняття завжди відволікає людину від самої суті життя, тобто від задоволення як природного стану буття взагалі.
Так чому людська увага завжди переключена на стан незадоволення? Що передує, який стан породжує протилежний?
Стан незадоволення не приймає буття як таке, тому що не приймає простір, в якому знаходиться, так як знаходиться в пошуку іншого простору. А в інший простір людина не прийде доти, доки не прийме простір, в якому перебуває зараз.

Що загнало людину в стан незадоволення? Сприйняття. Зміщення вектору сприйняття перемістило людське сприйняття зі стану задоволення, тобто з життя в Раю, до стану не прийняття теперішнього моменту, а отже всього простору.

Не приймаючи будь що людина не приймає перш за все себе – свій світ. Приймаючи – знаходиться в стані наповнення світом, тобто енергією Творіння.
Навіщо людині бути задоволеному?
Наш природній стан – стан блаженства, задоволення, в якому все урівноважено. Стан задоволення приводить людську свідомість до стану вічності в єдиному моменті, до стану Єдності з усім сущим, до стану поза часом і простором.

Сприймайте світ тепер, зараз, він тут у всій красі! Він завжди з вами! Весь світ у вашій середині. Саме тепер відбувається все для вашого добра, зараз наповнене всім змістом буття, в ньому перебувають всі часи і простори, в яких ваша Душа перебуває завжди.
З любов’ю, Марія Воробець. 15.10.2013

Детали Марія Воробець

У мене нема біографії, як Творець я народжуюсь в миті, просто Перебуваю в Присутності.

Добавить комментарий